Witnica 20 sierpnia 2019
nauczyciel

W szkołach czekają wolne etaty! Weź udział w rekrutacji!

Już niebawem wszyscy uczniowie znowu będą się zmagać ze szkolną rutyną. Kompletowanie szkolnej wyprawki daje się we znaki rodzicom, a w naszym Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy wciąż brakuje kadry! Czekają wolne wakaty – weź udział w rekrutacji i stan się przykładnym nauczycielem.

Wrześniowe powroty

Wrześniowy back to school dotyczy nie tylko uczniów, którzy w końcu spotkają się ze znajomymi ze szkolnej ławki. Niebawem kadra nauczycielska będzie musiała zmierzyć się z zadaniem kształcenia naszej młodzieży, aby ta w jak najlepszym stopni ubyła przygotowana do egzaminów. Początek roku szkolnego to nie tylko kompletowanie uczniowskiego ekwipunku, zakupu książek, akcesoriów, odzieży i butów, ale i trudne zadanie przed dyrekcją szkół. Dlaczego? W związku z brakami w kadrze nauczycielskiej, w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy wciąż czekają wolne etaty!

szkolne etaty

Wolne etaty

Dyrekcja ZSS w Witnicy poszukuje nauczyciela do szkoły ponadpodstawowej. Jego praca będzie polegała na nauczaniu przedmiotów ekonomicznych w wymiarze 15 godzin dydaktycznych. Od zainteresowanych będzie wymagane wykształcenie wyższe (magisterskie lub zawodowe) z zakresu dziedzin ekonomii lub zarządzania.

Co więcej, dyrekcja szkoły poszukuje również nauczyciela informatyki. Jego zakres pracy będzie obejmował 8 lub 10 godzin dydaktycznych.

Dyrekcja Szkoły Podstawowe w Kamieniu Wielkim poszukuje nauczyciela fizyki na 4/18 etatu.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witnicy oferuje pracę na zastępstwo nauczyciela wspomagającego do Przedszkola „Bajka” w wymiarze pełnego etatu pracy (25/25). W tym miejscy wymagane jest wykształcenie z oligofrenopedagogiki.

W Nowinach Wielkich Zespół Edukacyjny poszukuje nauczycieli języka angielskiego na 25/18 etatu, a także na miejsce psychologa w wymiarze 4/20 etatu.

powrót do szkoły

Informacje dla zainteresowanych nauczycieli

Osoby zainteresowane, które nie posiadają przygotowania pedagogicznego  również mogą wziąć udział w rekrutacji. Specjalnie dla takich osób odbędzie się bezpłatny kurs pedagogiczny.

Chętnych nauczycieli zapraszamy do kontaktu z sekretariatami szkół lub poprzez wiadomości e-mail.

Ze ZZS w Wtinicy: zsswitnica@gmail.com lub telefonicznie pod numerek telefonu (95) 751 51 80.

Ze Szkołą Podstawową w Kamieniu Wielkim telefonicznie pod numerem telefonu (95) 721 64 77.

Z Zespołem Edukacyjnym w Nowinach Wielkich pod numerem telefonu (95) 721 64 79.

Z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Witnicy pod numerem telefonu (95) 721 64 73.

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked*