Witnica 31 sierpnia 2022
rekrutacja na studia

Niebawem rozpoczyna się nowy rok szkolny, a niedługo po nim ważny czas dla studentów. Masz już wybrany dla siebie odpowiedni kierunek? Jeśli wciąż się zastanawiasz, nad tym, jaką uczelnię wybrać, polecamy zapoznać się z dostępnymi kierunkami na wydziale technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Studia techniczne – warto wziąć je pod uwagę?

Jeśli masz typowo ścisły umysł, z pewnością wybierzesz studia techniczne. One pozwolą Ci się rozwijać w tym kierunku, który lubisz, a co więcej – nauczą Cię teorii, a także praktyki. Studiując na wydziale technicznym, masz pewność, że zdobędziesz przede wszystkim praktyczne doświadczenie. Zdobędziesz nie tylko najważniejsze kompetencje, ale również kluczowe kwalifikacje. Co więcej, w AJP będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach, które w jeszcze większym stopniu pozwolą Ci rozwijać swoje dotychczasowe zainteresowania. Zajęcia odbywają się nie tylko w tradycyjnych salach wykładowych, ale także w nowoczesnych laboratoriach, dostosowanych do aktualnych wymogów. To jednak jeszcze nie wszystkie atuty. Przychodząc na zajęcia, masz możliwość wzięcia udziału w grupowych wizytach u firm z danej branży. Dzięki temu zobaczysz, jak wiedza przekłada się na praktykę.

studia techniczne

Sprawdź kierunki na studia w Akademii im. Jakuba z Paradyża

Po głowie chodzi Ci rekrutacja na Akademię im. Jakuba z Paradyża? Czekają kierunku zarówno na studiach I-go stopnia, jak i II-go stopnia. Zastanawiasz się, jakie kierunki znajdziesz w ofercie gorzowskiej uczelni?

  • Kierunki I-go stopnia:

– automatyka i robotyka,

– informatyka,

– energetyka,

– mechanika i budowa maszyn,

– inżynieria bezpieczeństwa.

  • Kierunki II-go stopnia:

– informatyka,

– mechanika i budowa maszyn.

informatyka

Nasze osiągnięcia

W ostatnim czasie pracownicy Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim otrzymali patent na swój wynalazek „Platforma przejazdowa do usuwania zanieczyszczeń z bieżnika opon pojazdów”, kolejnym jest ta sama platforma do usuwania kamieni z bieżnika. Otrzymały one numery 241134, 241135, 241136. Ich twórcami są prof. dr hab. Inż. Mirosław Urbaniak,  prof. dr hab. Wojciech Kacalak oraz dr inż. Marcin Jasiński.

Aby wziąć udział w rekrutacji, zgłoś się za pomocą formularza na stronie: https://ehms.ajp.edu.pl/e-rekrutacja/standard

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked*