Witnica 26 sierpnia 2019
senior

Seniorze, załóż swoją kartę i korzystaj ze zniżek!

Przekroczyłeś 60 lat? Nadal chcesz korzystać z oferty kulturalno-społecznej, jednak nie zawsze pozwalają Ci na to koszta? Teraz nie musisz się martwić – załóż swoją Ogólnopolską Kartę Seniora i ciesz się zniżkami w całym kraju!

Ogólnopolska Karta Seniora

Czym jest karta Seniora i jakie daje przywileje? W skrócie – to projekt stworzony przez krakowskie Stowarzyszenie MANKO. To właśnie ono zajmuje się prowadzeniem działań dla seniorów, dzięki którym osoby starsze będą mogły w pełni korzystać z oferty do nich skierowanej. To ona ma poprawiać jakość życia, bezpieczeństwo i zdrowie seniorów. A co najważniejsze – z widoczną zniżką w ponad 2000 placówek, więcej niż 320 firmach i instytucjach na terenie całej Polski! Gdzie można korzystać ze zniżek? Są to wszelkiego rodzaju badania słuchu, firmy ochroniarskie, wszelkiego rodzaju instytucje zdrowia oraz kultury, przychodzie i gabinety rehabilitacyjne, a także uzdrowiska i sanatoria! Pełną listę placówek oraz wysokość przysługującej zniżki można znaleźć na stronie internetowej www.glosseniora.pl. Warto zaznaczyć, że karta jest wydawana całkowicie bezpłatnie w jednym ze 120 placówek, które przystąpiły do programu Gmina Przyjazna Seniorom. Co więcej – jest wydawana bezterminowo. Dzięki temu wystarczy tylko raz złożyć formularz i móc cieszyć się zniżkami dla seniorów.

starsze osoby

Wystarczy wypełnić formularz

Dzięki naszej gminnej Radzie Seniorów, każdy zainteresowany wyrobieniem sobie karty seniora, ma szansę skorzystać z jej przywilejów. Aby móc cieszyć się zniżkami, najpierw należy wypełnić formularz. Ten z kolei dostępny jest w naszym Urzędzie Miasta i Gminy Witnica lub bezpośrednio na stronie internetowej: www.glosseniora.pl. W przypadku uzupełnienia formularza osobiście, należy przynieść znaczek pocztowy oraz zaadresowaną kopertę na adres:

Głos Seniora,

Al. Słowackiego 46/30,

30-018 Kraków.

seniorzy

Gorąco zachęcamy wszystkich seniorów do wyrobienia Ogólnopolskiej Karty Seniora. Nie dość, że jest ona wydawana bezpłatnie i bezterminowo, to jednocześnie upoważnia do wielu atrakcyjnych zniżek!

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked*