Witnica 28 stycznia 2019
działka

 

Szukasz odpowiedniego miejsca do zamieszkania, chcesz mieć gdzie odpocząć w wakacje, a może planujesz zasadzić własne drzewka i krzaki owocowe? Nie ważne do jakiego celu potrzebujesz gruntów – nasza gmina oferuje szereg ciekawych działek na sprzedaż. Sprawdź ofertę!

Gdzie możesz je zobaczyć?

Kilkaset działek, które zostały przeznaczone na sprzedaż to nie tylko świetny użytkowo teren, dobry grunt, ale i świetna lokalizacja. Jakich cen należy się spodziewać? Oczywiście różnych, wszystko zależy od wielu czynników – takich, jak wielkość działki, dojazd, a także możliwość zabudowy, jednak niektóre z nich można mieć już za 40 zł/m2. Dlatego wszystkich zainteresowanych szczegółowymi informacjami o działkach zapraszamy:

– na Geoportal Powiatu Gorzowskiego,

– na zaktualizowaną E-mapę Geosystem na www.witnica.e-mapa.net,

– do Wydziału Gospodarki Gruntami, Geodezji i Rolnictwa Urzędu Miasta i Gminy Witnica,

– pod nr telefonu: 95 721 64 61 lub 95 721 64 58.

drzewo

Poznaj specyfikację niektórych z działek

Działka nr 122/59 i 122/60 mieszczą się przy ulicy Traugutta, dzięki czemu można się do nich dostać droga gruntową. Co więcej, mają prostokątny kształt, a ich powierzchnia to po 10 arów dla każdej. Na chwilę obecną, działki te nie posiadają planu zagospodarowania, jednak gmina ocenia ją jako strefa rozwoju pod względem zabudowy mieszkaniowej oraz nieuciążliwej produkcji. Warto zaznaczyć, że działki nie zostały obciążone żadnymi negatywnymi zobowiązaniami. Cena każdej z nich to 45 tys. zł.

Działka 314/59, która mieści się przy ul. Bocianiej w Witnicy również znajduje się przy drodze gruntowej, co sprawia, że bez problemu można się do niej dostać. Jej kształt również przypomina kształt prostokąta, a cała powierzchnia wynosi 15 arów. Póki co, teren jest zakrzewiony, jednak objęto go planem zagospodarowania przestrzennego. Jego atutem jest to, że nie jest objęty zobowiązaniami. Koszt działki to jedyne 59 tys. zł.

Działka 388/48 z nieruchomością, znajdująca się przy ul. Świerkowej. Jej kształt to również regularny prostokąt, a powierzchnia wynosi 10 arów. Dodatkowo porastają ją drzewa oraz krzewy, które wymagają wycinki. W planie zagospodarowania przestrzennego powyższa nieruchomość oznaczona jest jako strefa rekreacji z dopuszczeniem do zabudowy mieszkalnej.

pole

Wybierz swoją lokalizację

Gruntów na sprzedaż jest kilkaset, a te zlokalizowane w różnych częściach gminy. Dlatego każdy z zainteresowanych ma do wyboru działki w Białczu lub w Witnicy przy ulicach:

– Azaliowej,

– ks. Bielaka,

– Czereśniowej,

– Energetyków,

– Jaskółczej,

– Jastrzębiej,

– Kruczej,

– Liliowej,

– Orlej,

– Ptasiej,

– Rolnej,

– Różanej,

– Siewnej,

– Słowiczej,

– Sokolej,

– Strusiej,

– Strzeleckiej,

– Ścieżce Rybackiej,

– Tulipanowej,

– Wędkarskiej,

– Wielkiej,

– Wodnej,

– Żonkilowej.

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked*