Witnica 26 listopada 2019
kino

Objazdowe kino znów zawita w Witnicy!

A oto niesamowita gratka dla fanów kinematografii! Już 2 grudnia zapraszamy wszystkich chętnych do objazdowego kina plenerowego. Tego dnia będzie zlokalizowane w Regionalnym Centrum Ratownictwa w Witnicy. Odbędą się aż trzy seanse. Całość wystartuje o godzinie 16:00.

Kino objazdowe

Dobre kino, świetne towarzystwo, pyszny popcorn i plan na wieczór gotowy. A dzięki kolejnej akcji i istnieniu kina objazdowego, mieszkańcy naszej gminy będą mogli miło i kulturalnie spędzić poniedziałkowy wieczór. Jakie filmy będą do dyspozycji? Dla najmłodszych będzie to film animowany pt. „O Yeti”. Dla starszych natomiast, polska produkcja „1800 gramów” oraz „Ukryta gra”.

sala kinowa

O Yeti

O godzinie 16:00 rozpoczną się seanse. Pierwszym z nich będzie film dla dzieci pt. „O Yeti”. Jego historia opowiada o Yi – nastolatce, która na dachu apartamentowca, w którym mieszka, spotyka Yeti. Razem ze swoimi przyjaciółmi postanawiają nazwać go Everest. Wspólnymi siłami organizują dla niego wyprawę, aby bezpiecznie przetransportować go do domu. Jednak nie wszystko udaje się w prosty sposób zorganizować. Z ukrycia obserwuje ich milioner – Burnish, którego celem jest chwytanie Yeti. Jak się to wszystko zakończy? Przekonajmy się!

1800 gramów

Następny film, tym razem dla starszej publiczności, rozpocznie się o godzinie 18:00. Jego premiera miała miejsce w poprzednim tygodniu. Film opowiada o kobiecie, która pomaga dzieciom znaleźć nowy dom. Ma nieposkromione pokłady energii i wiarę, dzięki której każde maleństwo zawsze znajduje dom. Jednak tuż przed Świętami w jej życiu wszystko wywraca się do góry nogami. Znajduje niemowlę, które porzuciła mama. Czy najbliższe Ewie osoby docenią jej poświęcenie? Jak potoczą się jej losy? Czy będzie umiała poświęcić karierę i miłość, aby pomóc malej dziewczynce?

popcorn

Ukryta gra

Ostatnim z kolei filmem będzie „Ukryta gra”. Jego projekcja rozpocznie się o godzinie 20:00. Film przenosi nas w czasie do lat 60. i czasów kryzysu kubańskiego. To właśnie wtedy niezwykle inteligentny matematyk nagle zostaje porwany. W jakim celu? Aby… zagrać w szachy z sowieckim mistrzem. Czy niepozorna gra to tylko forma rozrywki czy może przykrywka? Jakie znaczenie ma tam polityka? Na te wszystkie pytania fani kina z pewnością poznają odpowiedź po seansie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakupu biletów w holu Regionalnego Centrum Ratownictwa. Przypominamy – bilet ulgowy kosztuje 14 zł, natomiast bilet normalny – 16 zł. Na miejscu będzie można zakupić popcorn oraz napoje. Już teraz gorąco zapraszamy!

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked*