Witnica 10 lutego 2020
fundusze europejskie

Masz firmę? Zastanawiasz się, co zrobić, aby wyjść ze swoją ofertą za granicę? Nadal nie wiesz, z jakimi przeszkodami musisz się mierzyć i jakie aspekty wziąć pod uwagę? W związku z tym mamy dla Ciebie idealne wydarzenie. Już 12 lutego w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się spotkanie pt. „Fundusze europejskie na eksport i umiędzynarodowienie firmy”. Przyjdź i sprawdź, na jaką pomoc możesz liczyć.

Spotkanie w Gorzowie Wielkopolskim

Już w najbliższą środę, 12 lutego, w ramach Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, odbędzie się bezpłatne spotkanie dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców. Aby ułatwić firmom należyty start, będzie dotyczyło wprowadzenia swoich produktów lub oferty na rynki zagraniczne.

W związku z tym, że dużo lokalnych przedsiębiorców interesuje się tematem, spotkanie odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim, a dokładniej w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Władysława Sikorskiego 107. Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw zainteresowanym, na spotkanie wybrano salę 216 (na II piętrze), gdzie bez problemu dostaną się również osoby niepełnosprawne.

spotkanie

Przebieg wydarzenia

Aby uniknąć kolejek i niepotrzebnego zjawienia się na miejscu, gdy nie będzie już wolnych miejsc, spotkanie będzie poprzedzone obowiązkiem wcześniejszego zarejestrowania się. Dlatego mimo, że według harmonogramu spotkanie rozpocznie się o godzinie 10, zalecamy przybyć na miejsce wcześniej. Zastanawiasz się, co będzie miało miejsce i w jakich godzinach?

  1. Rejestracja (godzina 9:50-10:00)
  2. Kilka słów o Funduszach Europejskich oraz sieci Punktów Informacyjnych dotyczących Funduszów Europejskich (10:00-10:20)
  3. Promocja gospodarstwa regionu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 (10:20-11:00)
  4. Przerwa kawowa (11:00-11:15)
  5. Polskie Mosty Technologiczne w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020 (11:15-11:45),
  6. Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych (Go to Brand) w ramach powyższego Programu Operacyjnego (11:45-12:15),
  7. Kilka słów o Erasmusie dla młodych przedsiębiorców (12:15-12:30),
  8. Indywidualne konsultacje (od godziny 12:30).
przerwa kawowa

Wyślij zgłoszenie

Aby wziąć udział w spotkaniu, którego celem jest również pozyskanie Funduszy Europejskich uprzednio należy się zarejestrować. Można to zrobić na dwa sposoby:

– poprzez rejestrację na stronie internetowej www.rpo.lubuskie.pl, a dokładnie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na podstronie www.rpo.lubuskie.pl/-/fundusze-europejskie-na-eksport-i-umiedzynarodowienie-firmy-gorzow-wlkp-

– kontaktując się z Lokalnym Punktem Informacyjnym (Fundusze Europejskie) w Gorzowie Wielkopolskim, pod numerem telefonu: 95 73 90 377, 95 73 90 378, 95 73 90 380, 95 73 90 386,

– pisząc wiadomość e-mail do Lokalnego Punktu Informacyjnego pod adres: Ipi@lubuskie.pl.

Termin zgłoszeń upływa 11 lutego 2020r. Przypominamy, że spotkanie jest bezpłatne, a liczba miejsc dość ograniczona.

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked*