Witnica 28 września 2021

Profilaktyka zdrowia jest ważna. Nie można o niej zapominać! W biegu wielu z nas zdarza się jednak przegapić termin na badania, albo nawet całkiem je pominąć. Teraz wszystkie panie otrzymają przypomnienie o tym, by wykonać mammografię. Wygodny i bezpieczny mammobus zaparkuje w Witnicy już niebawem!

Panie zapraszają panie!

Ogólnopolski program profilaktyki raka piersi trwa już od lat. To właśnie dzięki niemu wielu kobietom udało się uratować zdrowie, a nawet życie! Nie ma więc powodu, by rezygnować z okazji do przebadania się – szczególnie że nie trzeba za nic płacić. Mammografia jest w pełni refundowana przez NFZ, wystarczy przyjść. Gdzie stanie mammobus? Tym razem zostanie zaparkowany przy Urzędzie Miasta i Gminy (plac Andrzeja Zabłockiego 6) – w miejscu łatwo dostępnym i dobrze widocznym. Grzech nie skorzystać! Na badanie zaproszone są wszystkie panie urodzone między 1955 a 1971 rokiem, czyli w przedziale wiekowym 50-69 lat. Mammobus szczególnie czeka na te z nas, które nie badały się w ciągu ostatnich 24 miesięcy. A co, jeśli nie pamiętasz, kiedy ostatnio wykonywałaś badanie? Nic nie szkodzi! Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: (68) 41-41-41-411. Obsługa szybko sprawdzi tę informację i w razie czego umówi na badanie. To takie proste!

Mammobus – szansa na zdrowie

Rejestracji można dokonać również online. Wystarczy wejść na stronę internetową Diagnostyk.pl i wypełnić krótki formularz. A potem w odpowiednim terminie pojawić się na miejscu! Mammobus stanie 1 października, czyli już w najbliższy piątek, czekając na wszystkie panie. Warto wykorzystać tę okazję i zachęcić do tego mamy, córki, ciocie, siostry, kuzynki czy przyjaciółki. Wczesne wykrycie zmian nowotworowych daje szansę na ich pełne wyleczenie bez żadnych konsekwencji. Mammobus może więc uratować życie. Nie ma na co czekać!

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked*