Witnica 23 kwietnia 2019
kino

Kino plenerowe w Witnicy. Co zobaczymy tym razem?

Już jutro będziemy mogli po raz kolejny skorzystać z oferty kina plenerowego. Dobre kino znowu zagości w Regionalnym Centrum Ratownictwa w Witnicy. Tym razem zainteresowani będą mogli wybrać jeden z trzech proponowanych seansów, wśród których znajdzie się film zarówno dla najmłodszej, jak i starszej widowni.

Szczegóły seansów

Mieszkańcy naszej gminy już w najbliższą środę 24 kwietnia będzie mogli skorzystać z seansów w RCR. Już o godzinie 16:00 odbędzie się pierwsza projekcja – dla młodszej widowni. O godzinie 18:00 będzie miał miejsce kolejny film. Trzeci z seansów rozpocznie się o godzinie 20:00. Bilety na seanse można zakupić bezpośrednio na miejscu w cenie: 14 zł (za bilet ulgowy) oraz 16 zł (za bilet normalny). Na miejscu możliwy będzie zakup napojów oraz popcornu, które z pewnością umilą oglądanie.

robaczki

Sprawdź repertuar

Pierwszym z proponowanych filmów jest seans dla najmłodszych pt. „Robaczki z zaginionej dżungli”. Stworzony jako kontynuacja opowieści o małej biedronce. Pierwsza część tego filmu miała miejsce 5 lat temu i była pt. „Robaczki z zaginionej doliny”. To, co może zainteresować nie tylko młodą widownie, to sposób realizacji filmu. Postacie w nim nie komunikują się klasycznie, wszystkie dyskusje odbywają się za pomocą gestów, dźwięków i mimiki twarzy. Dzięki temu dzieci będą mogły rozwinąć swoją wyobraźnię i nauczyć się odczytywania ukrytych przekazów przez mowę ciała.

popcorn

Kolejnym filmem, dla starszej widowni, będzie „Kurier” Władysława Pasikowskiego. Przedstawia on historię warszawskiego kuriera, którego misją jest przedostanie się z Polski do Londynu. Jednak to nie wszystko – wiadomości z Armii Krajowej i okupowanej Polski są na wagę złota. Historia zoastanie tutaj zgrabnie przepleciona odrobiną humoru.

Ostatnim z filmów będzie „Ciemno, prawie noc” reżyserii Borysa Lankosza, na podstawie powieści Joanny Bator. Opowiada o losach dziennikarki, która po serii tajemniczych zaginięć dzieci przybywa do miasta, w którym się wychowywała, a jednocześnie przeżyła traumę. Jak potoczy się dalsza część historii? Zapraszamy na seans!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już jutro na relaks przed wielkim ekranem!

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked*