Witnica 3 czerwca 2019
szkolenie

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się, jak uzyskać dotacje dla organizacji pozarządowej lub społeczności lokalnej!

Już w najbliższy piątek, 7 czerwca, w Górzycy odbędzie się spotkanie dla wszystkich tych, którzy pragną pozyskać fundusze unijne i marszałkowskie dla organizacji pozarządowych lub społeczności lokalnej. Spotkanie jest darmowe i poprowadzą je wykwalifikowani specjaliści. Jego celem jest pomoc zainteresowanym w poprawnym skonstruowaniu i napisaniu oferty do konkursów.  Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

spotkanie

Poznaj szczegóły spotkania

Wszyscy, którzy są uczestnikami organizacji pozarządowych lub innego rodzaju organizacji pożytku publicznego zapewne pragną dowiedzieć się czegoś więcej na temat samego spotkania oraz dotacji. W trakcie spotkania przede wszystkim zostaną dokładnie omówione możliwości zyskania funduszów ze środków europejskich oraz krajowych dla działalności organizacji pozarządowych. Jednak to nie wszystko. Zostaną również poruszone kwestie przyznania wsparcia, niezbędnych dokumentów, które muszą być przedstawione razem z wnioskiem, pomocne strony internetowe, a także podmioty, od których można zyskać dofinansowanie. Jednak to, co najistotniejsze w spotkaniu, to omówienie wzoru oferty na realizację zadań publicznych. Dzięki temu każdy, kto będzie chciał spróbować swoich sił, będzie w stanie stworzyć rzeczową dokumentację.

Co więcej, na spotkaniu zostanie poruszony temat działania na rzecz rozwoju obszarów wiejskich na rok 2019!

Co, gdzie i kiedy?

Spotkanie informacyjne odbędzie się w piątek, 7 czerwca 2019 roku. Jak długo będzie trwało i o której godzinie się rozpocznie? Spotkanie będzie trwało około 3 godziny i zainteresowani powinni zarezerwować sobie czas między godziną 11:30, a 14:30. Wszystkich chętnych zapraszamy do Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich przy ul. Polnej 8/1 w Górzycy. Spotkanie udało się zorganizować dzięki współpracy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim z Departamentem Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich i Stowarzyszeniem Zielonej Doliny Odry i Warty.

pomoc

Zapoznaj się z terminarzem

Co prawda spotkanie organizacyjne odbędzie się 7 czerwca, jednak uprzednio należy się na nie zapisać, a o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Warto zaznaczyć, że termin zgłoszeń mija 6 czerwca. Zapisać się można poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej: http://rpo.lubuskie.pl/-/spotkanie-informacyjne-fundusze-dla-organizacji-pozarzadowych-i-spolecznosci-lokalnej-w-gorzycy. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszów Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim.  

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked*