Witnica 21 maja 2018
widownia

Idealny wieczór to ten spędzony z najbliższą Ci osobą, najlepiej przy dobrym filmie. Już dzisiaj mieszkańcy z Witnicy i okolicy mają szansę na prawdziwy seans w kinie. Przygotowano ofertę zarówno dla najmłodszych, jak i starszych fanów dużego ekranu.

Kwestie organizacyjne

Kino objazdowe zawita dzisiaj do Witnicy. Pierwszy seans rozpocznie się już o godzinie 17:00, a kolejny o 19:00.

Najważniejsza kwestia – gdzie będziemy mogli poczuć się jak w multipleksie? Przy ulicy Żwirowej, w sali widowiskowej w Regionalnym Centrum Ratownictwa.

Ile będzie kosztowała ta przyjemność? Za jeden bilet ulgowy zapłacimy 14 zł, a za normalny jedynie 16 zł. Bilety będą do nabycia bezpośrednio przez seansami w holu RCR.

Czy w trakcie seansu można spożywać prowiant? Tak, przed rozpoczęciem filmu będzie można nabyć colę i popcorn, które kinomani będą mogli zabrać ze sobą na widownię.

popcorn

Rozrywka dla najmłodszych

O godzinie 17:00 rozpocznie się film wybrany z myślą o najmłodszych mieszkańcach gminy. Będzie to animowana historia stworzona m.in. przez twórców kultowej historii o Shreku, której tytuł to „Kaczki z gęsiej paczki”. Produkcja opowiada o gąsiorze – Benku, który podczas akrobacji wpada w stado kaczątek i oddziela dwoje z nich od reszty. Przez zaistniałą sytuację sam zostaje kontuzjowany, a także jest zmuszony do zaopiekowania się dwoma pisklakami. W trakcie opieki Benek tak bardzo przywiązuje się do maluchów, że staje się dla nich, jak ojciec. Wzruszająca historia opowiada o prawdziwej, bezwarunkowej miłości i trosce, wbrew różnicy gatunkowej.

ferrari

Coś dla starszych

Następnie, o godzinie 19:00 będzie miała miejsce projekcja filmu dla starszych widzów – będzie to film pt. „Taxi 5”. Główny bohater – Sylvain Marot, oficer policji, nagle zostaje oddelegowany do… Marsylii. Tam ma zająć się wykryciem i rozbiciem włoskiego gangu, którego członkowie dokonują ataków za pomocą ultraszybkiego Ferrari. Jego partnerem okazuje się być Eddy Maklouf, zupełne przeciwieństwo Sylvaina. Jak potoczy się ich historia? Przekonajcie się sami!

Wszystkich miłośników kina zapraszamy na poniedziałkowy relaks!

 

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked*