Witnica 14 maja 2018
małpka-mem

 

Czujesz internety, a małpy nosacze kojarzysz jednoznacznie z cebulą, Januszem i Grażyną? Wiesz, że król Julian jest śmieszny, ale w świecie memów jest już passe. To znaczy, że zadanie konkursowe Interreg jest stworzone z myślą o Tobie! Jeśli masz ponad 13 lat, spróbuj swoich sił w interregionalnym konkursie. Może to właśnie Ty zostaniesz królem memów? Interesujące nagrody czekają. Jakie? Są to między innymi tablety i czytniki e-book!

 

pomysł

Wyraź siebie

Jeśli należysz do osób kreatywnych, zawsze masz ciętą ripostę i wiesz co jest hitem w najnowszych memach, masz szansę zaistnieć w świecie memów! Może to właśnie Twoja praca zyska rozgłos i stanie się tak rozpoznawalna, jak nosacz? Wystarczy spróbować swoich sił w konkursie. Na czym on polega? Wystarczy, że w graficzny sposób przedstawisz współpracę polsko-niemieckich instytucji oraz mieszkańców, możesz nawiązać również do realizacji projektów prowadzonych przez Program Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014–2020. Kto może wziąć z nim udział? Każdy, kto ukończył 13 lat.

 

praca

Terminy

Ile czasu zostało jeszcze na zgłoszenia? Mimo, że konkurs rozpoczął się 16 kwietnia, to zgłoszenia można wysyłać aż do 29 czerwca. Jednak warto wysłać je wcześniej, aby zarówno pomysł, jak i sama realizacja, nie wypadły twórcom z głowy. Gotowego mema należy przesłać za pomocą formularza, który został udostępniony na stronie www.plsn.eu, klikając w zakładkę Konkurs Interreg-MEM.

Zawartość zgłoszenia

Co musi zawierać zgłoszenie? Oczywiście prace konkursową, z uwzględnieniem warunków, o których mowa w regulaminie konkursu. Ponadto, każdy uczestnik musi przesłać skan podpisanego oświadczenia (dla pełnoletnich jest to załącznik nr 2, dla tych, którzy nie ukończyli 18 roku życia – załącznik nr 1). I przede wszystkim, w konkursie niestety nie mogą wziąć udziału osoby, które nie ukończyły 13 lat.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia, a niezdecydowanym – więcej wiary w siebie! Zawsze warto próbować swoich sił!

 

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked*