Witnica 23 marca 2021
praca nad projektem - notatki, kawa, telefon

W związku z ciągłym rozwojem naszej gminy powstała Strategia Rozwoju Miasta i Gminy Witnica na lata 2021-2030. To dzięki niej można długofalowo zaplanować zmiany, jakie warto wprowadzić, by ulepszyć działanie naszej gminy, a jednocześnie uprzyjemnić codzienność. Co zakłada? I czy jest możliwość włączenia się w podjęcie decyzji związanych z kolejnymi krokami rozwojowymi? Owszem! Wypełnij ankietę i w ten sposób pomóż zadecydować o losie naszej społeczności.

Ankieta – rozwój Miasta i Gminy Witnica

Wszyscy zainteresowani rozwojem naszej gminy mogą się włączyć w kreowanie strategii. Zależy nam na tym, aby jak największa liczba mieszkańców wypowiedziała się na temat ich wizji naszej gminy. W tym celu należy wypełnić ankietę. To dzięki niej uda się w sposób badawczy zdiagnozować obecną sytuację społeczną, przestrzenną i gospodarczą, a następnie wykonać konkretne kroki, aby ją ulepszyć. W ten sposób każdy mieszkaniec może się włączyć w ostateczny kształt i kierunek strategii rozwoju. Natomiast sama ankieta jest jednym z elementów pracy nad naszym projektem. Będzie cennym źródłem informacji, a jednocześnie pomoże ustalić konkretne i precyzyjne cele działań na kolejną dekadę.

spisywanie pomysłów, celów i kroków rozwojowych na tablicy

Jak uzupełnić ankietę?

Ankietę można uzupełnić na kilka sposobów. Oto one:

– bezpośrednio w Urzędzie Miasta i Gminy Witnica:

Ul. Plac Andrzeja Zabłockiego 6,

66-460 Witnica,

– drogą korespondencyjną – przesyłając ankietę na w.w. adres urzędu z dopiskiem „Ankieta – strategia rozwoju”,

– drogą elektroniczną – przesyłając ankietę na adres mailowy: gospodarkakomunalna@witnica.pl,

– internetowo, uzupełniając ankietę pod adresem http://forms.gle/eC5Vj4bespF1byDo9

pisanie projektu - strategii rozwoju

Ważne informacje dot. ankiety

Uzupełniony formularz należy przesłać najpóźniej do dnia 9 kwietnia bieżącego roku. Z góry bardzo dziękujemy za zainteresowanie i chęć współuczestnictwa w kreowaniu przyszłości i wizji naszej gminy. Mamy nadzieję, że wszystkim zainteresowanym uda się wziąć udział w ankiecie, a o jej wynikach z pewnością będziemy na bieżąco informować.

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked*