Witnica 23 kwietnia 2019
kino
Rate this post

Kino plenerowe w Witnicy. Co zobaczymy tym razem?

Już jutro będziemy mogli po raz kolejny skorzystać z oferty kina plenerowego. Dobre kino znowu zagości w Regionalnym Centrum Ratownictwa w Witnicy. Tym razem zainteresowani będą mogli wybrać jeden z trzech proponowanych seansów, wśród których znajdzie się film zarówno dla najmłodszej, jak i starszej widowni.

Szczegóły seansów

Mieszkańcy naszej gminy już w najbliższą środę 24 kwietnia będzie mogli skorzystać z seansów w RCR. Już o godzinie 16:00 odbędzie się pierwsza projekcja – dla młodszej widowni. O godzinie 18:00 będzie miał miejsce kolejny film. Trzeci z seansów rozpocznie się o godzinie 20:00. Bilety na seanse można zakupić bezpośrednio na miejscu w cenie: 14 zł (za bilet ulgowy) oraz 16 zł (za bilet normalny). Na miejscu możliwy będzie zakup napojów oraz popcornu, które z pewnością umilą oglądanie.

robaczki

Sprawdź repertuar

Pierwszym z proponowanych filmów jest seans dla najmłodszych pt. „Robaczki z zaginionej dżungli”. Stworzony jako kontynuacja opowieści o małej biedronce. Pierwsza część tego filmu miała miejsce 5 lat temu i była pt. „Robaczki z zaginionej doliny”. To, co może zainteresować nie tylko młodą widownie, to sposób realizacji filmu. Postacie w nim nie komunikują się klasycznie, wszystkie dyskusje odbywają się za pomocą gestów, dźwięków i mimiki twarzy. Dzięki temu dzieci będą mogły rozwinąć swoją wyobraźnię i nauczyć się odczytywania ukrytych przekazów przez mowę ciała.

popcorn

Kolejnym filmem, dla starszej widowni, będzie „Kurier” Władysława Pasikowskiego. Przedstawia on historię warszawskiego kuriera, którego misją jest przedostanie się z Polski do Londynu. Jednak to nie wszystko – wiadomości z Armii Krajowej i okupowanej Polski są na wagę złota. Historia zoastanie tutaj zgrabnie przepleciona odrobiną humoru.

Ostatnim z filmów będzie „Ciemno, prawie noc” reżyserii Borysa Lankosza, na podstawie powieści Joanny Bator. Opowiada o losach dziennikarki, która po serii tajemniczych zaginięć dzieci przybywa do miasta, w którym się wychowywała, a jednocześnie przeżyła traumę. Jak potoczy się dalsza część historii? Zapraszamy na seans!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już jutro na relaks przed wielkim ekranem!

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*

Przeczytaj poprzedni wpis:
masa rowerowa
Aktywna pomoc dla Sebastiana – weź udział w Witnickiej Masy Rowerowej

Tegoroczna II Witnicka Masa Rowerowa, która odbędzie się 27 kwietnia, będzie wydarzeniem, z którego dochody zostaną w pełni przekazane na...

Zamknij